Inne

List do prezydenta

pszczyna raciborzPo zakończeniu w ub. roku budowy ponad 10 kilometrów Regionalnej Drogi Racibórz-Pszczyna w Rybniku, samorząd miasta, który jest inwestorem przedsięwzięcia sygnalizuje, że otwarcie nowego odcinka powinno być możliwe w drugiej połowie kwietnia br.

koronawirus KajJak poinformowali w komunikacie przedstawiciele Polskiej Grupy Górniczej, spółka poważnie traktuje zagrożenie związane z epidemią zachorowań na COVID-19 i na bieżąco wdraża działania prewencyjne. W PGG powołano specjalny sztab kryzysowy.

W czwartek na kopalnianych bramach rozpoczęły się pierwsze kontrole temperatury. Przy zakładach należących do Jastrzębskiej Spółki Węglowej stanęły również namioty, do których będą kierowni pracownicy, u których stwierdzono niepokojące objawy. To część procedur w związku z rosnącym ryzykiem wzrostu zachorowań spowodowanych koronawirusem.

cieńków BSZW najbliższą sobotę, 29 lutego, na terenie Stacji Narciarskiej Cieńków w Wiśle odbędą się zawody branży górniczej w slalomie gigancie. Zgromadzą wielu przedstawicieli branży oraz władz – informuje Nadwiślańska Agencja Turystyczna, do której należy obiekt.

sasin 1Spółki Skarbu Państwa nie będą już sprowadzać węgla z zagranicy - poinformował wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

Festyn 2019

ZWIĄZEK ZAWODOWY "KADRA"
KWK "CHWAŁOWICE" W RYBNIKU

ul. Przewozowa 4, 44-206 Rybnik
KRS: 0000000306
NIP: 642-256-54-66
REGON: 273939056