Na wstępie pragniemy powitać wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową i jednocześnie gorąco zachęcamy do jej współtworzenia.

 

Każdy z nas, oprócz pracy zawodowej, posiada życie prywatne a wolny czas spędza w przeróżny sposób – podróżuje, czyta ciekawe książki, ogląda interesujące filmy, poszerza swoje hobby. Dlatego też pomyśleliśmy, że miło byłoby stworzyć na naszej stronie odrębną rubrykę, miejsce, na łamach którego poruszymy tematy warte uwagi: może to być oryginalna fabuła ostatnio oglądanego filmu, tytuł książki, obok której nie można przejść obojętnie, urokliwe miejsce, które trzeba zobaczyć! Ponieważ tematów jest bez liku, to my sami zadecydujemy o różnorodności i atrakcyjności tego miejsca.

 

Zapraszamy wszystkich internautów związanych z naszym związkiem, do aktywnego uczestnictwa na łamach naszego działu „Kadra po szychcie”.

 

Listy prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.