Kopalniane

 

W biurze Zarządu Związku można zakupić znowelizowane przepisy dla Podziemnych Zakładów Górniczych. Pełny koszt egzemplarza wynosi 75zł Koszt dla członka Związku Zawodowego KADRA 50zł

W związku z tym iż nasza kopalnia będzie organizatorem dziesiątego, jubileuszowego konkursu „Pracuję bezpiecznie” zachęcamy wszystkich pracowników kopalni do wzięcia udziału w konkursie BHP „Pracuję bezpiecznie - 2013”. W miesiącach od maja do września będą odbywały się eliminacje na szczeblu naszej kopalni, w wyniku których wyłonieni zostaną półfinaliści w skali całej Kompanii Węglowej S.A.

Chętnych prosimy do zapoznania się z regulaminem i zasadami konkursu oraz logowania się na stronie http://pb2013.kwsa.pl bądź osobistego lub telefonicznego zgłaszania swojego udziału do Kierownika Zespołu Zarządzania Bezpieczeństwem Pracy - telefon 5588.

Dla laureatów tego etapu konkursu przewidziane są nagrody finansowe.

cienkow1PUCHAR PREZESA KOMPANII WĘGLOWEJ S.A. – bezkonkurencyjny „Bolesław Śmiały". W sobotę (02.03.2013) na trasach Cieńkowa rozegrany został, tradycyjny slalom gigant o Puchar Prezesa Kompanii Węglowej S.A. w Katowicach. Zwycięzcami zawodów zostali zawodnicy z KWK "BOLESŁAW ŚMIAŁY" którzy zdobyli nagrodę główną - Puchar Prezesa KW S.A. w Katowicach. Drugie miejsce zajęła KWK "MARCEL" - otrzymując Puchar Prezesa Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o. (organizatora zawodów), a trzecie KWK "JANKOWICE" - Puchar dyrektora S.N. "Cieńków" w Wiśle. Więcej...>>

W przyszłym roku pracowników Kompanii Węglowej czeka nowe rozwiązanie w sprawie realizacji deputatów węglowych. Jednak już w tym roku należy zadeklarować się w formie realizacji.

Deklaracje będą rozdawane przy paskach z wypłaty. Na stronie KADRY będzie można pobrać deklarację. Wiemy na pewno, że:

Z dniem 01-01-2013 Zarządz KW S.A. wprowadza nowe zasady realizacji deputatu węglowego dla pracowników Kopmpani Węglowej S.A. w 2013 r.

 

Więcej...>>

Powoli dobiegają końca rozmowy w ramach powołanego Zespołu d/s opracowania jednolitego systemu wynagradzania pracowników Kompanii Węglowej.

Z pracą zespołu nasz Związek wiązał duże nadzieje jednakże rzeczywistość okazała się inna.

 

Więcej...>>

ZWIĄZEK ZAWODOWY "KADRA"
KWK "CHWAŁOWICE" W RYBNIKU

ul. Przewozowa 4, 44-206 Rybnik
KRS: 0000000306
NIP: 642-256-54-66
REGON: 273939056